Festival Letectva
4. - 5. mája, Letisko Piešťany
 
title image

Program

Program Festivalu letectva Pieštany aktualizujeme na dennej báze. Zmena programu vyhradená! 

blank plane 08:30 - 10:00 Vyhliadkové lety Lietadlá:
Bell 206
flag
blank plane 09:15 - 09:45 Vírnik Falcon, Klzák Joker Lietadlá:
Virnik Falcon
flag
blank plane 10:12 - 10:17 Prelet 1x MI17 + 2x UH60 Lietadlá:
Sikorsky UH 60 Blac Hawk
flag
blank plane 10:14 - 10:16 Prelet Slovak Training Academy Lietadlá:
Prelet STA
flag
blank plane 10:14 - 10:22 H269 Lietadlá:
flag
blank plane 10:25 - 10:37 Beech C45H Expeditor Lietadlá:
Beech C45H Expeditor
flag
blank plane 10:39 - 10:54 L-29 Delfín Lietadlá:
L 29 Delfin
flag
blank plane 10:56 - 11:08 Martin Šonka - Extra 300 Lietadlá:
Extra 300
flag
blank plane 11:11 - 11:21 P-51 Mustang Lietadlá:
P 51D Mustang
flag
blank plane 11:27 - 11:36 Mi-8 UTAIR Lietadlá:
MI 8 AMT
flag
blank plane 11:30 - 11:35 Prelet Slovenskej Federácie Ultraľahkého Lietania (13 lietadiel) Lietadlá:
flag
blank plane 11:46 - 11:56 Výsadok Mi17 - Výsadky s vlajkami Lietadlá:
flag
blank plane 11:50 -  Pristátie skupiny Slovenskej Federácie Ultraľahkého Lietania Lietadlá:
flag
blank plane 11:55 - 12:05 Bell AH1S COBRA Lietadlá:
Bell AH 1S Cobra
flag
blank plane 12:05 - 12:20 Prelet 2 x Fokker 100 + Vystúpenie Lietadlá:
Fokker 100
flag
blank plane 12:30 - 12:48 P3 Flyers Aerobatic Team Lietadlá:
P3 Pilatus
flag
blank plane 12:49 - 13:04 YAK - 3 Lietadlá:
Jakovlev Yak 3U
flag
blank plane 13:06 - 13:10 Prelet kombinovanej skupiny (SR, ČR, FR, IT) Lietadlá:
Alenia C 27J Spartan
2 x Eurofighter Typhoon
3 x Mirage 2000
Casa C 295M
2 x Aero L159 Alca
3 x Mig 29
flag
blank plane 13:21 - 13:31 JAS 39C Gripen Lietadlá:
JAS 39C Gripen
flag
blank plane 13:31 - 13:51 Pocta M.R.Štefánikovi (Hlavné pódium) Lietadlá:
flag
blank plane 13:55 - 14:10 Mig-15 UTI Lietadlá:
Mig-15 UTI
flag
blank plane 14:14 - 14:19 Compact Sky Dive - vzlet Lietadlá:
Compact Skydive Team
flag
blank plane 14:14 - 14:19 Compact Sky Dive - Vystúpenie Lietadlá:
Compact Skydive Team
flag
blank plane 14:26 - 14:49 Flying Bulls Lietadlá:
Xtremeair Sbach 342 XA42
flag
blank plane 15:00 - 15:20 Pocta M.R.Štefánikovi (Hlavné pódium) Lietadlá:
flag
blank plane 15:19 - 15:39 Zoltán Vereš - Extra 300 Lietadlá:
MX Aircraft MXS
flag
blank plane 15:41 - 16:11 Baltic Bees Lietadlá:
L 39C Albatros
flag